Praca blisko domu... Czemu nie :-)

 

Zastanawiając się nad przeprowadzką, często bierzemy pod uwagę walory lokalizacyjne - bliskość (bądź znacząca odległość od) szkół, przedszkoli, pracy z pewnością ułatwi nam podjęcie decyzji, którą z oferowanych nieruchomości wybierzemy. Nowe bloki/domy powstają z dnia na dzień. Ba! Nowe osiedla, z pełną infrastrukturą pojawiają się tak szybko, że zmiany widać rok po roku, na przykład, gdy jedziemy tą samą trasą na wakacje.

 

Dla nietórych profesji, chociażby tych o nieregularnych godzinach pracy, lokalizacja miejsca pracy w pobliżu domu jest znaczącym ułatwieniem. Sprzyja godzeniu życia prywatnego z zawodowym, pozwala zaoszczędzić czas i odpowiadać na potrzeby klientów. Jesteśmy na to najlepszym przykładem :-) 

 

 

 

Deweloperzy i prywatni przedsiębiorcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, budując samowystarczalne osiedla, z dostępem do pełnej miejskiej infrastruktury. Zasiedlają tereny dotąd zapomniane, odkrywają ich uroki, zachęcają budynkami pachnącymi nowością. Niestety czasem rezultaty są odwrotne, jak ze scenki rodzajowej o osiedlu leśnym, które wzięło swoją nazwę od lasu wyciętego na potrzeby budowy przedmiotowego osiedla. Powstałe bloki wyglądają jak "kopiuj - wklej", są przerażająco podobne, ciasno ulokowane i wręcz zmuszają do integracji z sąsiadami ;-)

 

I tu pojawia się klient indywidualny, który pracę chce zostawić daleko od domu lub nie chce spotykać kolegów po godzinach pracy, lub nie ma dzieci i nie interesuje go bliskość szkół, lub szuka oryginaności, niepowtarzalnego klimatu i nie ma potrzeby bycia w pracy non stop. Na szczęście współczesny rynek nieruchomości jest otwarty i odpowiada również na indywidualne potrzeby. Stąd biorą się nowe inwestycje na wsiach, obrzeżach miast, a nawet w dalekich jego zakątkach. 

 

My jednak cenimy sobie bliskość biura, naszego miejsca pracy, ktore zdecydowałyśmy się ulokować blisko domu. Bo Centrum Nieruchomości Dominium jest w nas, my tworzymy firmę, ona żyje i rozwija się w nas, w naszych przekonaniach i wyobrażeniach o rynku nieruchomości, w naszych wizjach nowych domów, w naszym profesjonalizmie. 

 

 

Beata i Emilia 

 

 


 

  

 

Miasto Dzielnica Powierzchnia Cena Wybierz  
- [m2] - [zł]

   

 

 


wykonanie: Netidea.pl - Projektowanie Stron
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 5