Nieduży dom za miastem zamiast mieszkania w centrum

 

"Najnowszy >>Raport o budowie domów w Polsce<< opracowany przez Oferteo.pl pokazuje, że Polacy ciągle przywiązani są do tradycyjnych technologii murowanych i chętniej budują domy według gotowych projektów niż zamówionych indywidualnie."(regiodom.pl)

 

Marzysz o własnym niezależnym lokum i swobodzie mieszkalnej dla swojej niemałej rodziny, ale nie masz możliwości, by doglądać budowy domu i nadzorować wszystkich kwestii z nią związanych? Co więcej, Twoje możliwości finansowe pozwalają co najwyżej na zakup mieszkania? Warto w tej sytuacji pomyśleć o alternatywnej dla głównych ulic miasta lokalizacji. Nieruchomości na obrzeżach, często znakomicie skomunikowane z centrum, są tańsze, a co za tym idzie stwarzają większe możliwości adaptacyjne. 

 

Naprzeciw potrzebom współczesnej rodziny wychodzą również biura projektowe i firmy budowlane, które przygotowują gotowe projekty domów bez podpiwniczenia, bez poddasza, a często nawet pozbawione garażu, aby zminimalizować koszty projektu oraz późniejszej realizacji budowy i utrzymania nieruchomości. Dla posiadaczy nieruchomości gruntowej na obrzeżach miasta taki zakup jest opłacalny i stanowi doskonałą alterntywę dla mieszkania w centrum aglomeracji. Większe koszty ponoszą oczywiście kupujący, którzy do kosztów budowy domu muszą doliczyć kupno działki. Ale i dla tych pojawia się nie lada gratka na rynku nieruchomości - gotowe, wybudowane wg projektu, energooszczedne domy.

 

W ofercie naszego biura znajdują się obecnie dwa domy piętrowe, usytowane w Bałdowie, w zabudowie bliźniaczej, z garażem, które doskonale wkomponowują się w opisaną powyżej sytuację na rynku nieruchomości.  Dzięki zwartej bryle i prostej konstrukcji są to domy ekonomiczne w eksploatacji. Na parterze zlokalizowane są: wiatrołap, hol, schody na piętro, salon połączony z kuchnią oraz wyjściem na taras, łazienka i pomieszczenie gospodarcze z kotłownią. Na pietrze domu przewidziano 4 sypialnie i łazienkę dostępną ze wspólnego holu. Przy założeniu, że pokój na parterze będzie sypialnią rodziców, to na piętrze swoje sypialnie może zaaranżować nawet czworo dzieci. Takie rowiązanie pozwala nie tylko pomieścić rozwojową rodzinę, ale również zapewnia ekonomiczne funkcjonowanie, przestrzeń, swobodę i otoczenie sprzyjające komfortowi mieszkalnemu.

 

 

Miasto Dzielnica Powierzchnia Cena Wybierz  
- [m2] - [zł]

   

 

 


wykonanie: Netidea.pl - Projektowanie Stron
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 22