logo
logo

 

 

 Usługi

 


Witam serdecznie,

 

Zachęcam do współpracy z naszym biurem w zakresie obsługi nieruchomości, którą pragniecie Państwo sprzedać. Jesteśmy lokalnym biurem, które powstało z pasji do wyszukiwania ciekawych, nietuzinkowych nieruchomości. Na rynku tczewskim działamy już ponad cztery lata – w naszym odczuciu – skutecznie. Promowanym przez nas nieruchomościom poświęcamy dużo czasu i uwagi, nie ograniczając się wyłącznie do ich zamieszczenia na internetowych portalach. Nie mniej jednak nasze oferty można znaleźć na większości portali nieruchomościowych oraz na naszej stronie, do której odwiedzania szczególnie zachęcamy (www.nieruchomosci-dominium.pl). Dużo uwagi poświęcamy opisom nieruchomości – w każdej wyszukujemy coś szczególnego – tak, aby mógł ją dostrzec potencjalny nabywca. W trakcie spotkań-prezentacji ukazujemy zainteresowanym mocne strony nieruchomości.

 

Zajmujemy się nie tylko promocją nieruchomości, ale także profesjonalnym jej przygotowaniem do transakcji sprzedaży. Organizujemy stronę formalno-prawną transakcji, wskazujemy najlepsze rozwiązania podatkowe. Zajmujemy się również doradztwem kredytowym, starannie przygotowując dokumentację, co przez ostatnich kilka lat pozwoliło nam uniknąć negatywnych decyzji kredytowych. Innymi słowy – proponujemy kompleksową obsługę sprzedaży nieruchomości, która da Państwu poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.

 

Umowa pośrednictwa, do której zachęcam, to umowa typu otwartego. Pozwoli nam ona prezentować nieruchomość potencjalnym klientom, jednocześnie nie ograniczając Państwa działań w tym kierunku. Umowa ta określa, iż wynagrodzenie pośrednikowi przysługuje wyłącznie wówczas, gdy nabywcą nieruchomości zostanie wskazana przez niego osoba. Jeżeli sprzedacie Państwo nieruchomość we własnym zakresie, umowa będzie automatycznie i bezkosztowo rozwiązana. Zyskujecie tym samym możliwość dodatkowej promocji i szerszego zainteresowania nieruchomością. Gdybyście jednak Państwo zaufali nam na tyle, by podpisać z nami umowę na wyłączność, my odwdzięczymy się niższą prowizją.

 

Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością umówię się na spotkanie z Państwem i odpowiem na szczegółowe pytania.

 

Pozdrawiam,

Beata Tryka, nr lic. 13056

Centrum Nieruchomości Dominium

nr tel. 602 198 791

 

 

 

 

 

 

 

    

    

 

 


wykonanie: Netidea.pl - Projektowanie Stron
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 7