Zadzwoń: 602 198 791

O firmie

Działalność Centrum Nieruchomości Dominium skierowana jest przede wszystkim na kompleksową obsługę transakcji na rynku nieruchomości. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, nie tylko pośredniczymy w transakcjach kupna-sprzedaży czy najmu-wynajmu nieruchomości, ale również zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem na rynku nieruchomości, sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej oraz pośrednictwem kredytowym.

Naszym klientom zapewniamy pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo, którego dodatkowym gwarantem są obowiązkowe ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na wypadek szkód powstałych w trakcie podejmowania czynności pośrednictwa bądź sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz nastawienie na zadowolenie i satysfakcję osób, które powierzają nam niejednokrotnie dorobek całego swojego życia. Staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i w miarę możliwości pomóc w realizacji wyznaczonych celów.

Działamy na podstawie licencji zawodowej nr 13056 nadanej przez Ministra Infrastruktury, a uprawniającej do wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Posiadamy rownież uprawnienia do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej nr MI/ŚE/410/2009.

Aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie, nieustannie rozwijamy swoje umiejętności i  podnosimy kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych.