Zadzwoń: 602 198 791

Usługi

Witam serdecznie,

Zachęcam do współpracy z naszym biurem w zakresie obsługi nieruchomości, którą pragniecie Państwo sprzedać. Jesteśmy lokalnym biurem, które powstało z pasji do wyszukiwania ciekawych, nietuzinkowych nieruchomości. Na rynku tczewskim działamyod 10 lat – w naszym odczuciu – skutecznie. Promowanym przez nas nieruchomościom poświęcamy dużo czasu i uwagi, nie ograniczając się wyłącznie do ich zamieszczenia na internetowych portalach. Niemniej jednak nasze oferty można znaleźć na większości portali nieruchomościowych oraz na naszej stronie, do której odwiedzania szczególnie zachęcamy (www.nieruchomosci-dominium.pl). Dużo uwagi poświęcamy opisom nieruchomości – w każdej wyszukujemy coś szczególnego – tak, aby mógł ją dostrzec potencjalny nabywca. W trakcie spotkań-prezentacji ukazujemy zainteresowanym mocne strony nieruchomości.

Zajmujemy się nie tylko promocją nieruchomości, ale także profesjonalnym jej przygotowaniem do transakcji sprzedaży. Organizujemy stronę formalno-prawną transakcji, wskazujemy najlepsze rozwiązania podatkowe. Zajmujemy się również doradztwem kredytowym, starannie przygotowując dokumentację, co przez ostatnich kilka lat pozwoliło nam uniknąć negatywnych decyzji kredytowych. Innymi słowy – proponujemy kompleksową obsługę sprzedaży nieruchomości, która da Państwu poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.

Umowa pośrednictwa, do której zachęcam, to umowa typu otwartego. Pozwoli nam ona prezentować nieruchomość potencjalnym klientom, jednocześnie nie ograniczając Państwa działań w tym kierunku. Umowa ta określa, iż wynagrodzenie pośrednikowi przysługuje wyłącznie wówczas, gdy nabywcą nieruchomości zostanie wskazana przez niego osoba. Jeżeli sprzedacie Państwo nieruchomość we własnym zakresie, umowa będzie automatycznie i bezkosztowo rozwiązana. Zyskujecie tym samym możliwość dodatkowej promocji i szerszego zainteresowania nieruchomością. Gdybyście jednak Państwo zaufali nam na tyle, by podpisać z nami umowę na wyłączność, my odwdzięczymy się niższą prowizją.

Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością umówię się na spotkanie z Państwem i odpowiem na szczegółowe pytania.

 

Pozdrawiam, Beata Tryka,

nr lic. 13056

Centrum Nieruchomości Dominium

nr tel. 602 198 791